Spring naar inhoud

Zomer!

Het is vandaag zomer! En om 13.30 uur start onze Dag van de Tuin. Iedereen is van harte welkom om kennis te maken met onze vereniging en onze leden.  Laat u ons wel even weten of u komt? Dat kan via eigenarbeid@eigenarbeid.nl.

Wat gaan we doen?
We ontvangen u in ons verenigingsgebouw De Stal met een fris bio drankje en een korte presentatie. Daarna is er voor de kinderen een speurtocht naar wat er leeft in de sloot en op het land. We gaan samen met professionele gidsen een sculptuur van wilgentenen vlechten. Voor de volwassenen is er een ontdekkingstocht over ons tuinpark, waarbij u samen met een gids kennismaakt met ons complex, onze tuinders, en de meerwaarde van Natuurlijk Tuinieren.

Alle deelnemers krijgen een tas met lekkers en info mee naar huis als herinnering.

Meer informatie vindt u in onze Flyer over de Dag van de Tuin 2015.

Dagpauwoog

Dagpauwoog