Spring naar inhoud

Zomer barbecue 3 augustus 2019

Op zaterdag 3 augustus was het tijd voor de Eigen Arbeid zomerbarbecue. Wat begon op een zondagmorgen als een ludiek idee van Ria, ons bestuurslid Kantine en Tuinwinkel, eindigde in een geslaagde middag en avond.
Het eerste doel was om met 30 deelnemers een leuke middag en avond te hebben. Uiteindelijk was de opkomst ruim 75 leden en relaties van onze vereniging. Van jong tot oud, van net lid tot oud-lid. Een grote opkomst en een gezellig samenzijn. Een middag en avond van verbroedering.
De Kantinecommissie heeft flink werk gehad aan de voorbereidingen. Alles was huisgemaakt en het was tot in de puntjes verzorgd. Een speciaal dankwoord aan Michella van den Oever voor de coördinatie.
Een nieuwe traditie is geboren. Op naar volgend jaar, wees erbij!